Menu Bullet Info (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: View
lv: Skatīt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Select a view
lv: Izvēlēties skatu
