Menu Bullet Info (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Menu
ne: मेनु

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Select a view
ne: एउटा भिऊ छान्नुहोश
