Menu Entity Index (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Language
az: Dil

en: - None -
az: - heç nə -

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Menu
az: Menyu

en: Menu name
az: Menyu adı

en: Menu link ID
az: Menyu linki ID
