Menu Entity Index (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Language
bg: Език

en: - None -
bg: - Не -

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Label
bg: Заглавие

en: Menu
bg: Меню

en: Menu name
bg: Име на меню
