Menu Entity Index (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Language
cs: Jazyk

en: - None -
cs: - Nic -

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Label
cs: Popisek

en: @type
cs: Typ

en: Level
cs: Úroveň

en: Menu name
cs: Název menu

en: Menu link ID
cs: ID odkazu menu

en: Target entity type
cs: Typ cílové entity
