Menu Entity Index (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Language
os: Æвзаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Label
os: Нысан
