Menu Entity Index (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Language
pt: Idioma

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Label
pt: Etiqueta

en: Menu name
pt: Nome do menu

en: Menu link ID
pt: ID da ligação do menu

en: Target entity type
pt: Tipo de entidade de destino
