Menu Entity Index (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Language
sr: Језик

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Label
sr: Ознака

en: Menu
sr: Мени

en: Menu name
sr: Назив менија

en: Target entity type
sr: Циљни тип ентитета
