Menu Entity Index (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Language
id: Bahasa

en: - None -
id: - Tiada -

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Menu name
id: Nama menu

en: Menu link ID
id: ID untai menu

en: Target entity type
id: Tipe entity target

en: Menu machine name
id: Nama mesin menu
