Menu Entity Index (8.x-1.1-rc1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Language
lt: Kalba

en: - None -
lt: - Joks -

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Label
lt: Etiketė

en: Menu
lt: Meniu

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Menu link ID
lt: Meniu nuorodos ID
