Menu Entity Index (8.x-1.1-rc1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Language
mr: भाषा

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी
