Menu Entity Index (8.x-1.1-rc1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Language
sk: Jazyk

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Label
sk: Označenie

en: Target type
sk: Typ cieľa

en: Menu name
sk: Názov menu

en: Rebuild index
sk: Preindexovať

en: Menu link ID
sk: ID odkazu menu

en: The index has been rebuilt.
sk: Index bol prebudovaný.

en: Target entity type
sk: Typ cieľovej entity
