Menu Entity Index (8.x-1.1-rc1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Language
tr: Dil

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Label
tr: Etiket

en: Menu
tr: Menü

en: Level
tr: Seviye

en: Target type
tr: Hedef tür

en: Menu name
tr: Menü adı

en: Menu link ID
tr: Menü bağlantısı ID

en: Target entity type
tr: Hedef varlık tipi

en: Menu machine name
tr: Menünün makine adı
