Menu Entity Index (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Language
bn: ভাষা

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Menu
bn: মেনু
