Menu Entity Index (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Label
km: ស្លាក

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Menu name
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​
