Menu Entity Index (8.x-1.2-rc1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Language
eo: Lingvo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Label
eo: Etikedo.

en: Menu
eo: Menuo

en: Menu name
eo: Nomo de menuo

en: Target entity type
eo: Celata speco de ento
