Menu Entity Index (8.x-1.2-rc1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Language
et: Keel

en: - None -
et: - Puudub -

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Label
et: Nimetus

en: Menu
et: Menüü

en: Level
et: Tase

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: Menu link ID
et: Menüülingi ID

en: Target entity type
et: Olemi sihttüüp

en: Menu machine name
et: Menüü masinloetav nimi
