Menu Entity Index (8.x-1.2-rc1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Language
fr: Langue

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Label
fr: Libellé

en: Level
fr: Niveau

en: Target type
fr: Type cible

en: Menu name
fr: Nom du menu

en: Menu link ID
fr: ID du lien de menu

en: Menu Links
fr: Liens du menu

en: Target entity type
fr: Type d'entité cible

en: Menu machine name
fr: Nom système du menu
