Menu Entity Index (8.x-1.2-rc1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Language
nl: Taal

en: - None -
nl: - Geen -

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Level
nl: Niveau

en: Target type
nl: Doeltype

en: Menu name
nl: Menunaam

en: Menu link ID
nl: Menu link-ID

en: Target entity type
nl: Doelentiteitstype

en: Menu machine name
nl: Systeemnaam van het menu
