Menu Entity Index (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Language
he: שפה

en: - None -
he: - ללא -

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Label
he: תווית

en: Menu
he: תפריט

en: Target type
he: סוג יעד

en: Menu name
he: שם תפריט

en: Target entity type
he: סוג יישות המטרה
