Menu Entity Index (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Language
ja: 言語

en: - None -
ja: - なし -

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Label
ja: ラベル

en: Menu
ja: メニュー

en: Level
ja: レベル

en: Target type
ja: ターゲットタイプ

en: Menu name
ja: メニューの名前

en: Menu link ID
ja: メニューリンクID

en: Target entity type
ja: 対象エンティティタイプ

en: Menu machine name
ja: メニューのシステム内部名称
