Menu Entity Index (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Language
ku: زمان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Label
ku: پێناس

en: Menu
ku: پێڕست

en: Menu name
ku: ناوی لیسته‌
