Menu Entity Index (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Language
da: Sprog

en: - None -
da: - Ingen -

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Label
da: Etiket

en: Level
da: Niveau

en: Target type
da: Måltype

en: Menu name
da: Navn

en: Rebuild index
da: Genopbyg indeks

en: The index has been rebuilt.
da: Indekset blev genopbygget.

en: Target entity type
da: Entitetstypemål

en: Menu machine name
da: Internt navn
