Menu Entity Index (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Language
hi: भाषा

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Label
hi: लेबल

en: Menu
hi: सूची

en: Menu name
hi: मेनू नाम

en: Menu link ID
hi: मेनू लिंक आईडी

en: Target entity type
hi: लक्ष्य इकाई प्रकार
