Menu Entity Index (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Language
sv: Språk

en: - None -
sv: - Ingen -

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Label
sv: Etikett

en: Menu
sv: Meny

en: Level
sv: Nivå

en: Target type
sv: Måltyp

en: Menu name
sv: Menynamn

en: Menu link ID
sv: ID för menylänk

en: Target entity type
sv: Mål för objektstyp
