Menu Entity Index (8.x-1.5) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Language
mn: Хэл

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Menu
mn: Цэс

en: Menu name
mn: Цэсний нэр
