Menu Item Extras (8.x-2.0-rc1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Menu
bg: Меню

en: Menu link
bg: Елемент от меню
