Menu Item Extras (8.x-2.0-rc1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Menu
eo: Menuo

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Banner
eo: Rubando

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
