Menu Item Extras (8.x-2.0-rc2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Edit
jv: Sunting

en: Default
jv: Gawan

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: About
jv: Ngenani
