Menu Item Extras (8.x-2.0-rc2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Edit
ro: Editați

en: Default
ro: Implicit

en: Menu
ro: Meniu

en: Menu link
ro: Link Meniu

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Menu %label has been updated.
ro: Meniul %label a fost actualizat.

en: Thumbnail (100×100)
ro: Miniatură (100×100)

en: Basic HTML
ro: HTML de bază
