Menu Item Extras (8.x-2.0-rc2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: Menu
th: เมนู

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: Menu %label has been updated.
th: เมนู %label ได้รับการปรับปรุง
