Menu Item Extras (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Body
km: តួ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
