Menu Item Extras (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Edit
tr: Düzenle

en: Default
tr: Varsayılan

en: Menu
tr: Menü

en: Menu link
tr: Menü bağlantısı

en: Terms
tr: Terimler

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Menu %label has been updated.
tr: %label menüsü güncellendi.

en: Thumbnail (100×100)
tr: Küçükresim (100x100)

en: Basic HTML
tr: Temel HTML
