Menu Item Extras (8.x-2.14) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Default
ar: الافتراضي

en: Menu
ar: القائمة

en: Menu link
ar: رابط القائمة

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Active menu trail
ar: اسدال القائمة النشطة.
