Menu Item Extras (8.x-2.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Menu
ku: پێڕست

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
