Menu Item Extras (8.x-2.2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Edit
pl: Edytuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Terms
pl: Terminy

en: Banner
pl: Baner

en: Children
pl: Dzieci

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Menu %label has been updated.
pl: Uaktualniono menu %label.

en: Thumbnail (100×100)
pl: Mały (100×100)

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML
