Menu Link (Field) (2.0.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Weight
bn: ভর

en: Menu
bn: মেনু

en: Menu settings
bn: মেনু সেটিংস

en: Text format
bn: লেখার ফরম্যাট

en: Provide a menu link
bn: একটি মেনুতে লিংক হিসেবে রাখুন

en: Shown when hovering over the menu link.
bn: মেনু লিংকের ওপর মাউস কার্সর নিলে এটি দেখা যাবে।
