Menu Link (Field) (2.0.2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Value
am: እሴት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Parent item
am: ወላጅ አካል

en: Menu settings
am: የምናሌ ቅንብሮች

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Menu link title
am: የምናሌ አገናኝ አርእስት

en: Menu name
am: የምናሌው ስም

en: Text format
am: ፅሁፍ ቅርፀት
