Menu Link (Field) (2.0.2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Menu
et: Menüü

en: Parent item
et: Vanemelement

en: Menu link
et: Menüülink

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Menu link title
et: Menüüviite pealkiri

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: Not in menu
et: Pole menüüs

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Provide a menu link
et: Menüülink

en: Available menus
et: Kasutuselolevad menüüd

en: Shown when hovering over the menu link.
et: Näidatakse hiirega üle menüülingi liikudes.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
et: Menüü lingid madalamate väärtustega kuvatakse enne kõrgemate väärtustega linke.
