Menu Link (Field) (2.0.3) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: Menu
ca: Menú

en: Parent item
ca: Element pare

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Menu link title
ca: Títol de l'enllaç de menú

en: Menu name
ca: Nom del menú

en: Not in menu
ca: No està al menú

en: Text format
ca: Format del text

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Provide a menu link
ca: Proporciona un enllaç de menú

en: Available menus
ca: Menús disponibles

en: Shown when hovering over the menu link.
ca: Es mostra quan es passa per damunt de l'enllaç de menú.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
ca: Els enllaços de menú amb pesos menors es mostren abans que els enllaços amb pesos majors.
