Menu Link (Field) (2.0.3) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Value
el: Αξία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Weight
el: Βάρος

en: Parent
el: Γονέας

en: Menu
el: Μενού

en: Parent item
el: Γονικό στοιχείο

en: Menu link
el: Σύνδεσμος μενού

en: Menu settings
el: Ρυθμίσεις μενού

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Menu link title
el: Τίτλος παραπομπής μενού

en: Menu name
el: Όνομα μενού

en: Not in menu
el: Όχι σε μενού

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Provide a menu link
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Available menus
el: Διαθέσιμα μενού

en: Shown when hovering over the menu link.
el: Προβάλλεται όταν ο κέρσορας βρίσκεται πάνω από τον σύνδεσμο του μενού.
