Menu Link (Field) (2.0.3) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Title
gl: Título

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: Weight
gl: Peso

en: Parent
gl: Pai

en: Menu
gl: Menú

en: Parent item
gl: Elemento ascendente

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Menu link title
gl: Título da ligazón do menú

en: Menu name
gl: Nome do menú

en: Not in menu
gl: Sin menu

en: Text format
gl: Formato do texto

en: Provide a menu link
gl: Proporcionar un enlace do menu

en: Available menus
gl: Menús dispoñibles

en: Shown when hovering over the menu link.
gl: Mostrar cando pase o cursor por riba do enlace de menú.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
gl: As ligazóns de menú con pesos máis baixos móstranse antes que as ligazóns con pesos máis altos.
