Menu Link (Field) (2.0.3) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Value
hu: Érték

en: Description
hu: Leírás

en: Weight
hu: Súly

en: Parent
hu: Szülő

en: Menu
hu: Menü

en: Parent item
hu: Szülő elem

en: Menu link
hu: Menühivatkozás

en: Menu settings
hu: Menübeállítások

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Menu link title
hu: Menüpont neve

en: Menu name
hu: Menünév

en: Not in menu
hu: Nincs menüben

en: Text format
hu: Szövegformátum

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Provide a menu link
hu: Menüpontot hoz létre

en: Available menus
hu: Elérhető menük

en: Shown when hovering over the menu link.
hu: Akkor jelenik meg, ha az egér a menühivatkozás fölé kerül.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
hu: A kisebb súlyú menüpontok a nehezebb hivatkozások előtt jelennek meg.
