Menu Link (Field) (2.0.3) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Value
ro: Valoare

en: Description
ro: Descriere

en: Weight
ro: Greutate

en: Parent
ro: Părinte

en: Menu
ro: Meniu

en: Parent item
ro: Articol părinte

en: Menu link
ro: Link Meniu

en: Menu settings
ro: Opțiuni de meniu

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Menu link title
ro: Titlul legăturii de meniu

en: Menu name
ro: Numele meniului

en: Not in menu
ro: Nu este în meniu

en: Text format
ro: Formatare text

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Provide a menu link
ro: Furnizează legătura în meniu

en: Available menus
ro: Meniuri disponibile

en: Shown when hovering over the menu link.
ro: Afișat la trecerea peste legătura din meniu

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
ro: Legăturile de meniu cu lățimi mai mici sunt afișate înaintea legăturilor cu lățimi mai mari.
