Menu Link (Field) (2.0.3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: Weight
te: భారం

en: Menu
te: మెనూ

en: Menu settings
te: మెనూ అమరికలు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Menu name
te: మెనూ పేరు

en: Text format
te: వచన ఆకృతి
