Menu Link (Field) (2.0.4) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Value
bs: Vrijednost

en: Description
bs: Opis

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Menu
bs: Meni

en: Parent item
bs: Roditeljska stavka

en: Menu settings
bs: Opcije menija

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Menu link title
bs: Naslov linka menija
