Menu Link (Field) (2.0.4) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Menu name
gu: મેન્યુ નામ

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ
