Menu Link (Field) (2.0.5) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Value
he: ערך

en: Description
he: תיאור

en: Weight
he: משקל

en: Parent
he: אב

en: Menu
he: תפריט

en: Parent item
he: שורת אב

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Menu link title
he: כותרת קישור התפריט

en: Menu name
he: שם תפריט

en: Not in menu
he: לא בתפריט

en: Text format
he: מבנה טקסט

en: Provide a menu link
he: קביעת קישור בתפריט

en: Available menus
he: תפריטים קיימים

en: Shown when hovering over the menu link.
he: יוצג במעבר עכבר על הקישור בתפריט.

en: Link enabled
he: הקישור מופעל

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
he: קישורי תפריט עם משקל נמוך יופיעו לפני קישורים עם משקל גבוה.
