Menu Link (Field) (2.0.5) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Parent item
nl: Bovenliggend onderdeel

en: Menu link
nl: Menulink

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Menu link title
nl: Titel van menulink

en: Menu name
nl: Menunaam

en: Not in menu
nl: Niet in een menu

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Provide a menu link
nl: Voer een menulink in

en: Available menus
nl: Beschikbare menu's

en: Shown when hovering over the menu link.
nl: Wordt getoond wanneer met de cursor over de menulink wordt bewogen.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
nl: Menulinks met lager gewicht worden weergegeven voor links met een hoger gewicht.
