Menu Link (Field) (2.0.5) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Parent item
or: ମୂଳ ସାମଗ୍ରୀ

en: Menu settings
or: ମେନୁ ବିନ୍ୟାସ

en: Menu link title
or: ତାଲିକା ସଂଯୋଗୀକି ର  ଶୀର୍ଷକ
